Dárci a sponzoři

Chceme velice poděkovat lidem, kteří jsou ochotni darovat škole něco ze svého. Nejen peníze, ale i čas, nějakou věc, radu. Proto jsme udělali stránku, kde jim můžeme veřejně poděkovat.

Konzultační  IT podpora. Microsoft partner.

I škola řeší nákupy EDU licencí, počítačů, síťových prvků a dalších technických zařízení. Vše musí být v souladu s legislativou a zároveň dobře zabezpečené. Jsme velice rádi, že máme na své straně Michala, který platí v oboru za špičkového odborníka.

Od Obce Nadějkov jsme dostali dubové stromy.

Ze stromů jsme si nařezali špalky. Děti na nich mohou trénovat motoriku, rovnováhu a používat je jako sedátka.

Od Ing. Jiřího Bendy, ml jsme dostali akátovou fošnu.

Fošna se zvonem je umístěna před vchodem do školy. Zvon složí k svolávání žáků. Velice těžkou akátovou fošnu jsme obrousili, ohoblovali, opracovali a společně s družinou natřeli včelím voskem.

Od Jiřího Součka z Hodkova jsme dostali staré kolo.

Staré kolo nám slouží jako ukázka pro děti, jak se dříve jezdilo. Bez přehazovaček.) Kolo v budoucnu chceme v hodinách družiny opravit. Děti se učí jak si spravit kolo a mohla by zde započít i vášeň k sběratelství a renovaci historický věcí.