Chceme velice poděkovat lidem, kteří jsou ochotni darovat škole něco ze svého. Nejen peníze, ale i čas, nějakou věc, radu. Proto jsme udělali stránku, kde jim můžeme veřejně poděkovat.

Dar síťových prvků. Routery, firewall, wifi AP pro celou školu.

Velice děkujeme firmě Belimo za dar síťových prvků pro naši školu. Síťové prvky slouží k dobré komunikaci mezi počítači. Zároveň se využívají k ochraně vnitřní sítě před útoky z venku – z internetu. Data, která škola uchovává musí být v bezpečí. Extra díky Filipu Mentzlovi – správci IT BELIMO CZ spol. s r. o.

Kompletní vybavení sborovny, skříněk a učitelských stolů v družině a v třídách.

Nadějkovská škola se snaží maximálně využívat dárcovské zdroje. Díky konzultační firmě McKinsey máme velmi kvalitní vybavení.

Konzultační  IT podpora. Microsoft partner.

I škola řeší nákupy EDU licencí, počítačů, síťových prvků a dalších technických zařízení. Vše musí být v souladu s legislativou a zároveň dobře zabezpečené. Jsme velice rádi, že máme na své straně Michala, který platí v oboru za špičkového odborníka.

Od Obce Nadějkov jsme dostali dubové stromy.

Ze stromů jsme si nařezali špalky. Děti na nich mohou trénovat motoriku, rovnováhu a používat je jako sedátka.

Od Tomáše Průši z Hubova jsme dostali krásné dubové špalky.

Špalky nám krásně zdobí vchod do mateřské školy.

Od Ing. Jiřího Bendy, ml z Hronovy Vesce jsme dostali akátovou fošnu.

Fošna se zvonem je umístěna před vchodem do školy. Zvon slouží k svolávání žáků. Velice těžkou akátovou fošnu jsme obrousili, ohoblovali, opracovali a společně s družinou natřeli včelím voskem.

Od Jiřího Součka z Hodkova jsme dostali staré kolo.

Staré kolo nám slouží jako ukázka pro děti, jak se dříve jezdilo. Bez přehazovaček.) Kolo v budoucnu chceme v hodinách družiny opravit. Děti se naučí jak si spravit kolo a mohla by zde započít i vášeň k sběratelství a renovaci historický věcí.

Zde je místo pro váš dar škole. „Tati díky za tu stavebnici pro školu. Je vlastně ode mne.)“