AKTUALIZOVANÉ INFORMACE K VÝUCE od 2. listopadu 2020 do ODVOLÁNÍ

Admin/ 4 listopadu, 2020/ Aktuální informace

Na základě vývoje epidemiologické situace, prodloužení nouzového stavu a informací z tiskové konference konané po jednání Vlády ČR v pátek 30.10.2020 pokračuje vzdělávání formou distanční výuky do odvolání.
Kromě povinné účasti na distanční výuce, realizované v aplikaci Microsoft Teams, žáci vypracovávají pracovní listy, které si vyzvedávají a vyplněné odevzdávají vždy v pondělí mezi 13. – 15. hod (Případně po dohodě jiný den.) před vstupem do školy/ ve vestibulu v případě deště. V případě onemocnění či karantény žáci tyto pracovní listy předávají elektronickou cestou (e-mailem).

AKTUALIZOVANÝ ROZPIS VÝUKY.
Pro 1. a 2.ročník se nic nemění. Změna v časech je u 3. – 5. ročníku v úterý a ve čtvrtek, z důvodů křížení výuky sourozenců. Omlouvám se za případné komplikace a děkuji za pochopení!

• Mateřská škola je v provozu.
  • Dovoluji si připomenout, že ŠKOLNÍ JÍDELNA JE TAKÉ STÁLE V PROVOZU. Všichni žáci ZŠ mají odhlášené obědy. POKUD MÁTE O STRAVOVÁNÍ ŽÁKŮ ZŠ ZÁJEM, LZE SI OBĚDY ODEBRAT DO JÍDLONOSIČŮ ZA DOTOVANOU CENU, NEBO MOHOU OBĚD SNÍST V JÍDELNĚ V ČASE MEZI 12-12.30 HOD.
  • Cizí strávníci mohou nadále jídlo odebírat s sebou.
    Děkuji za dosavadní spolupráci a prosím, sledujte průběžně webové stránky školy a svém e-maily. Další informace a opatření budeme zveřejňovat a rozesílat.

Přeji vše dobré! – Mgr. Jana Průšová – ředitelka školy