Fotogalerie z mateřské školy

Focení ke konci školního roku 2019/2020. I když jsou učitelé koncem roku dost unavení, nedali to na sobě znát a s pomocí výborného fotografa Ondry Maňáka udělali pár pěkných snímků na památku tohoto školního roku.


3 . 6. 2020 Malá ochutnávka z dětského dne mateřské školy.  Pro mateřskou školu jsme přichystali cestu za pokladem starého Řeháčka. Cesta byla plná úkolů a v půlce cesty byl objeven onen záhadný Řeháček, jak rýžuje zlato a hledá svůj poklad. Děti mu ho pomohli najít, a pak ho společně odnesli na konec lesa.  Oheň a buřtíky na závěr nám udělali radost.)  


27. 5. 2020 Dnešní den byl pro děti velkým radostným zážitkem. Dopoledne jsme opékaly s prvním stupněm buřty a s dětmi ze školky jsme si udělali výlet na statek za ovečkami, kravičkou s čerstvě narozenými telátky. Kohout chodil okolo a na vše bedlivě dohlížel. Cestou jsme zakopali poklad. Ve škole nás po návratu čekal skvělý oběd a po obědě jsme objevili roj včel. Naše paní hospodářka vyrazila domů pro včelařský oblek a jeden z odvážných žáků se vydal za dobrodružstvím s ní. Zbytek školy pozoroval vše z bezpečné vzdálenosti. Na závěr dne jsme s družinou zavítali na Korfu a zkoušeli jsme, jaké to je být po krk zahrabán.) Dnešní včelařská exkurze byla zakončena sledováním včely při sběru pylu.