Fotografie ze základní školy

30. 9. 2020 paní ředitelka Jana uspořádala výlet do Sladovny v Písku. V dobách Covid strachu jsme se dokázali výborně bavit a ukázat světu, že se nebojíme. Roušky jsme sice museli mít, ale i tak to stálo za to.

9. 9. 2020 jsme si udělali výlet na golfové hřiště v Alenině Lhotě. Jeli s námi všechny školní děti. Na hřišti jsme si zapůjčili golfové hole a míčky, koupili zmrzlinu a hurá zpět krásnou cestou okolo Boučí do Nadějkova.

25. 6. 2020 jsme se učili dělat domeček pro škvory. Rozluštili jsme starou nepravdivou báji o škvorech, kteří lezou lidem do uší. Zjistili jsme, že škvor umí létat. Škvor velice miluje mšice, a proto pokud se vám mšice přemnoží, neváhejte pozvat škvoří rodinku a postavit jim domeček.

Focení ke konci školního roku 2019/2020. I když jsou učitelé koncem roku dost unavení, nedali to na sobě znát a s pomocí výborného fotografa Ondry Maňáka udělali pár pěkných snímků na památku tohoto školního roku.


1. 6. 2020 Den dětí se vydařil. Sluníčko nás hřálo a na startovní linii se seřadil postupně celý tým prvního stupně. Jeden ze závodníků prohlásil, že nezávodí a skončil na krásném druhém místě. Všichni závodníci byli odměněni ztuhlým mlsem na tyčce. Po závodě „Tour de zahrada“ jsme se rozdělili na dvě skupiny. V čele pelotonu první skupiny kraloval pan učitel Tomáš, název stíhací skupiny byl „Modlíkovriders“. Druhý peloton zvolil směr Řeháčkovina s hlavními lídry Káťou a Jeníkem. Krycí jméno skupiny „Řeháčekbears“.