Ve školní družině děláme co nás baví. Výpravy do lesa, na louky, pouštíme draky, hrajeme špačka, chodíme do tělocvičny, hrát fotbal na hřiště nebo stavíme sněhuláky a hrady ze sněhu. Objevujeme Nadějkov a snažíme se i něco vylepšit, umisťujeme po vsi skulíny (tajemné postavičky ze dřeva). Když jsme uvnitř, tak kutíme v dílně, malujeme, hrajeme hry, čteme si, budujeme města z lega, lanovky z Merkuru, hrajeme šachy, promítáme si diáky, zkoumáme pod mikroskopem, hrajeme hry na chodbách školy,…

Vždy aktuální fotografie naleznete na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/Nadejkovskamalotridka


Retro a micro. Objevování je plné překvapení. Podívat se na svět pod okulárem mikroskopu nebo nasadit magnetickou pásku do magiče. Podívat se do zrcadlovky. woow

Chystáme se na Vánoce.)

Kaštanování máme moc rádi. Den kdy kaštánek spadne ze stromu a vyloupne se je pro mnohé děti velká radost. Zvířátka z kaštánků dělá každý. My kaštánky objevujeme, zkoumáme, krájíme, děláme z nich kostičky, prohrabujeme se v nich, děláme z nich cestičky k našim kamarádů na družinovém koberci, navlékáme na šňůrku, koupeme se v nich. Zkoušíme jestli plavou, atd…… atd.) Máte nějaký další nápad? Kaštánky nakonec končí u zvířátek v lese.

Lovíme špačky – Hra tlučení špačků je nízkonákladová zábava pro děti i dospělé. Začali jsme s dětmi přípravu na mistrovství světa.

Zima a sníh. To máme rádi!

Pustili jsme se do objevování dob dávných. Egypt a balzamování, objevování pyramid, archeologie,… Naučili jsme se obvazovat a jak ošetřit mumii.

Stavíme vesničku pro skřítky

Zkoušíme společně malovat

Stavíme mrakodrapy

Pokud je špatné počasí stáváme se opraváři.

Tvoříme nové světy