Hlásek je na 2. místě

Jan Krajč/ 25 května, 2023/ Aktuální informace

Na krajském kole školních časopisů jsme dokázali znovu obhájit druhé místo. Gratulujeme časopisu Amos a v příštím roce zkusíme být lepší. Také to znamená postup na republikové kolo!.) Více informací:…

Výlet do Prahy

Jan Krajč/ 10 listopadu, 2022/ Aktuální informace

Ve středu 16.11. pojedeme na plánovaný den s odborníkem mimo školu – výlet do Prahy. Čeká nás 4 – hodinové putování Prahou s průvodkyní. Tentokrát se zaměříme na Pražský hrad. Plánovanou zastávkou je…

My v tom Jihočechy nenecháme

Jan Krajč/ 7 listopadu, 2022/ Aktuální informace

Vážení rodiče, jak již mnozí z médií víte, Jihočeský kraj vyhlásil dotační program pro své obyvatele My v tom Jihočechy nenecháme I. Jedná se o podporu školního stravování, úplaty za MŠ…