Základní škola a Mateřská škola Nadějkov hledá učitelku/ učitele do mateřské školy (zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni).

Požadujeme minimálně středoškolské pedagogické vzdělání v oboru Učitelství pro mateřské školy.

Nabízíme tabulkový plat, odměnu za nadstandardní práci, osobní ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání.

Vítáme tvůrčí/ho kolegyni/ kolegu, týmového hráče, člověka ochotného učit se novým věcem a sdílet zkušenosti.

Naše mateřská škola je jednotřídní a skupina dětí věkově smíšená od 2 do 7 let. Pro pedagoga je to náročnější práce a pro děti přirozenější prostředí.

Škola se nachází na okraji vesnice, je obklopena pastvinami a rybníky. Les máme na dosah. Škola je členem sítě MRKVIČKA a je zapojena do programu Učíme se venku.

Zájem o učení venku a zkušenosti uchazeče s EVVO jsou výhodou, stejně jako znalost Montessori pedagogiky a využívání Montessori pomůcek, zkušenosti s tvořivou hrou a místně zakotveným učením.

Zájemci, prosím, kontaktujte ředitelku školy Mgr. Janu Průšovou.

mob.: 739.285.056 (mezi 13.30 – 15.30 hod)