Fotbalový tým naší školy se poprvé předvedl na fotbalovém stadionu Viktoria 4. 5. 2023. Rozhodli jsme se přihlásit na tento turnaj, i když máme jen pár hráčů co hrají aktivně fotbal. Hrajeme pro zábavu a jako zábavu jsme si to užili. Týden před zápasem pan učitel domluvil profesionálního trenéra fotbalové asociace, který nás zasvětil ještě víc do hry a pravidel. Do zbrusu nové kategorie malotřídek se přihlásily jen dvě školy. Hráli jsme tedy 4 zápasy s jedním soupeřem. První tři zápasy jsme hráli otevřenou hru. Sice jsme je prohráli, ale radost jsme neztratili. Poslední zápas pan učitel zvolil řeckou betonovací taktiku, se kterou Řekové vyhráli EURO 2004. I když jsme nevyhráli, máme radost z účasti a pohár doma. Chtěl bych poděkovat rodičům a příbuzným dětí, že přišli fandit.