Spolupráce

Chcete nám pomoci? Na nadějkovské škole se rozvíjí spolupráce s rodiči, řemeslníky a dalšími obory. To nám napomáhá v naplňování a obohacování programu školy. Škola je otevřena spolupráci. Pokud nevíte, čím můžete pomoci, zde je nabídka:

Řemeslníci, policisté, hasiči, elektrikáři, doktoři…..

Velice rádi přijmeme návštěvu jakéhokoliv odborníka ve škole, který dětem představí svůj obor.

Nákup pájky pro pyrografii

Vypalovačka, jak z názvu můžeme odvodit, vypaluje teplem do dřeva nebo kůže motivy.  Na bázi elektrického proudu se nástavec nažhaví a vy můžete začít tvořit.

Pyrografická pájka - Kreativatelier.cz

Digitální kreslení

Velice rádi rozšíříme hodiny výpočetní techniky a výtvarné výchovy o digitální kreslení. Je k tomu třeba kreslící tablet, který se připojí k počítači (např. tento). Informačně i odborně spolupracujeme s Draw Planet.