Vážení rodiče,

Admin/ 4 ledna, 2022/ Aktuální informace

zdravím Vás v novém roce a přeji Vám vše dobré, zdraví, spokojenost, štěstí a radost!

Níže zasílám informace k tomu, co nás v lednu čeká. Dál si zatím netroufáme plánovat a odhadovat, co bude. 

Dole najdete leták MŠMT s informacemi pro rodiče o pravidlech platných pro testování ve školách od 3.1.2022. (Dovoluji si upozornit, že došlo ke změnám (viz Mimořádné opatření MZ ČR), zejména v povinnosti zákonných zástupců informovat školu o pozitivním PCR testu dítěte a v povinnosti podstoupit konfirmační (potvrzující) PCR test po pozitivním ATG testu ve škole.)

  • TESTOVÁNÍ – od pondělí 3.1.2022 do 14.1.2022 se testujeme 2x týdně. V pondělí a ve čtvrtek, vždy ráno před vyučováním. Prosím naléhavě, aby tyto dny děti chodily do školy nejpozději v 7.30 hod, abychom stihli testy provést a vyhodnotit před začátkem výuky. Příchod dětí těsně před 8.hod nepříjemně narušuje výuku všem zúčastněným. Děkuji za pochopení a pomoc. Přesný postup při testování je v přiloženém letáku. V druhém polovině ledna se budeme testovat dle vývoje epidemie.
  • DIVADLO – v pondělí 10.1.2022 jedeme na divadelní představení Jája a Pája. Sraz je mezi 6.45 –  7.00 hod ve škole, kde se musíme před odjezdem otestovat. Odjíždíme v 7.42 hod linkovým autobusem. Do pátku 7.1. vybíráme 96,- Kč (80,- vstupné, 16,- cestovné). Vracíme se ve 12.40 z Tábora na pozdější oběd. S sebou děti potřebují: svačinu, pití, drobné kapesné a roušku.
  • KONZULTACE – v týdnu od 17. do 21.1.2022 budou probíhat konzultace o prospěchu a chování žáků formou tripartity (učitel – rodič – žák). Konkrétní termíny a časy Vám nabídnou třídní učitelé.
  • KNIHOVNA – ve čtvrtek 13.1.2022 není odpolední kroužek v knihovně.
  • SPOLEČNÁ SNÍDANĚ – ve čtvrtek 20.1.2022 máme další společnou snídani. Prosím o příchod dětí do 7.30 hod, aby se mohly zapojit do příprav.
  • POLOLETNÍ PRÁZDNINY – v pondělí 31.1.2022 dostanou děti pololetní vysvědčení, pololetní prázdniny připadají až na pátek 4.2.2022.

V případě dotazů se na mne, kolegyně a kolegy, prosím, neváhejte obrátit. Děkuji.

Jana Průšová