Zápis dětí do naší mateřské školy

Admin/ 14 dubna, 2022/ Aktuální informace

Zápis dětí do naší mateřské školy se koná ve dnech 2. a 12. května 2022 od 14 do 16 hod, případně po dohodě i v jiný termín. Školku můžete s dětmi navštívit, nahlédnout do jejího života, rituálů, činností a zakusit vlídnou, objevitelskou a tvůrčí atmosféru ve dnech otevřených dveří, které se konají ve středu 20. dubna a v pondělí 25. dubna od 9 do 11.30 hod (venkovní aktivity) a 14.30 až 16.30 hod.

K zápisu, prosím, přineste vyplněné dokumenty níže uvedené, včetně potvrzení od lékaře o očkování (Připomínám, že osvobozeni jsou pouze předškoláci, nebo děti s lékařem potvrzenou kontraindikací a imunitou.) Pokud potřebujete vytištěné dokumenty, jsou k vyzvednutí v MŠ a v kanceláři ZŠ. Vyplnění předem zjednoduší proces a budeme se moci věnovat Vám a vašim dětem. Pro ověření údajů, prosím, doneste rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce. Děkujeme.

Těšíme se na Vás!

Jana Průšová, ředitelka školy