Termín pro odevzdání žádosti s povinnými přílohami posunut na 21.11.2022

Admin/ 14 listopadu, 2022/ Aktuální informace

Upřesňující informace k dotačnímu programu My v tom Jihočechy nenecháme!

V tomto programu platí jiné podmínky než v programu pro obce My v tom Jihočechy nenecháme II!, kde mohou žádat např. senioři, handicapovaní apod.

Hlavní rozdíl je v tom, že Vám škola ani JČK nic nevyplácí. Platba probíhá mezi školou a JČK. Znamená to, jak jsem již psala v předchozím mailu, že škola platí obědy za žáky (školkovné a obědy za děti v MŠ) z provozních peněz a tyto úhrady si vypořádá v lednu (únoru) po proplacení dotace z JČK. Takže, kdo splňujete podmínky pro podporu a žádáte o ni ve škole, neplaťte obědy (obědy a školkovné). Hospodářka Vás bude pouze informovat o částce za obědy každý měsíc zpětně, jak jste zvyklí. Vzhledem k ředitelskému volnu 18.11.2022 je termín pro odevzdání žádosti s povinnými přílohami posunut na 21.11.2022.