Ve druhé polovině listopadu a v prosinci nás čekají pěkné akce a testování.

Admin/ 17 listopadu, 2021/ Aktuální informace

 • KNIHAŘSKÁ DÍLNA

  V pátek 19.12.2021 budou mít žáci ve škole knihařskou dílnu s Jaroslavem Těsnohlídkem.

 • TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ ZŠ
  V pondělí 22. a 29.11.2021 se budou žáci samotestovat antigenními testy. Kdo se testovat odmítne, do školy chodit MŮŽE, ale musí mít ochranu dýchacích cest (rouška/respirátor) i během výuky. Prosím kontaktujte třídního učitele, pokud potřebujete znát podrobnosti. O dalším testování – termínech a typech testů, zatím nemají školy žádné informace. Vše se může měnit… PROSÍM, aby žáci přišli v testovací pondělky do 7.40, abychom měli výsledky před vyučováním. V případě pozitivního testu Vás budeme kontaktovat, neboť dítě musí opustit školu. Všichni negativně testovaní pokračují do výuky.

 • ADVENTNÍ DÍLNA PRO ZŠ A MŠ
  Ve čtvrtek 25.11. 2021 se koná tradiční Adventní dílna pro rodiče a děti, společná pro MŠ a ZŠ. Dílnu vede paní učitelka Vanda Pincová v čase od 15 do 17 hod. Vzhledem k epidemickým okolnostem a aktuálně platným podmínkám platí, že dospělí se musí prokázat O-T-N, tedy očkování, nebo test, nebo prodělaná nemoc v posledních 180 dnech. Je možné si přinést samotest a provést ho na místě. S sebou kromě ozdob na věnce a svíček si, prosím, vezměte respirátor.

Po adventní dílně bude komentovaná prohlídka úprav školní zahrady, kterou podpořilo MŽP a SFŽP.

 • SPOLEČNÁ SNÍDANĚ
  Ve čtvrtek 2.12.2021 máme společnou snídani dětí a učitelů. (Rohlíky, máslo, marmeládu a sýr zajišťuje škola. Pokud byste nás chtěli podpořit buchtou, budeme rádi. Děkujeme.)

 • DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO ŠKOLU I VEŘEJNOST – LEGENDA O SVATÉM MIKULÁŠI, PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA  s dílničkou pro děti
  V pondělí 6. 12. 2021 v 15 hod se koná v jídelně (nebo „tělocvičně“) divadelní představení souboru ToTeM. Děti, které nechodí do místní MŠ a ZŠ, a dospělí se musí prokázat O-T-N, tedy očkování, nebo test, nebo prodělaná nemoc v posledních 180 dnech. Snad bude možné si přinést samotest a provést ho na místě.  Podmínky se mohou změnit dle vývoje epidemie.

 • VÝLET DO PRAHY – VÝZNAMNÉ HISTORICKÉ STAVBY – projektový den
  Ve čtvrtek 9. 12. 2021 pojedeme do Prahy, kde nás čeká průvodkyně. Prohlédneme si všechny významné stavby a památky, o kterých se ve škole učíme, povídáme si o nich a chybí nám je vidět na vlastní oči.
  Odjezd z Nadějkova do Tábora autobusem v 7.42 hod. Družina odchází v 7.30 hod ze školy. Lze přijít v 7.30 hod na zastávku na náměstí. Z Tábora pokračujeme vlakem. Návrat buď autobusem v 17.29 nebo 19.15 hod. Čas příjezdu ještě upřesníme. S sebou: jídlo na celý den, pití, roušku/respirátor, kapesné.

 • DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ V DON TÁBOR – OVEČKA BETLÉMSKÁ
  V pondělí 13. 12. 2021 pojedeme na divadelní představení. Odjezd z Nadějkova do Tábora autobusem v 7.42 hod. Družina odchází v 7.30 hod ze školy. Lze přijít v 7.30 hod na zastávku na náměstí. Návrat ve 12.00hod do Nadějkova na oběd. Odpolední výuka probíhá dle rozvrhu.

 • VÁNOČNÍ POSEZENÍ S RODIČI
  Zatím akce mezi nebem a zemí. Uvidíme dle situace….

 • VÁNOČNÍ PRÁZDNINY od středy 23.12.2021 do neděle 2.1.2022

Do konce listopadu odpadá ANGLIČÁK I. i II. – anglická konverzace z důvodu pobytu v zahraničí. Děti už se na prosincové pokračování těší😊

Vzhledem k situaci jsou možné změny!

Přeji vše dobré a klidné dny!

Jana Průšová