My v tom Jihočechy nenecháme

Admin/ 7 listopadu, 2022/ Aktuální informace

Vážení rodiče,

jak již mnozí z médií víte, Jihočeský kraj vyhlásil dotační program pro své obyvatele My v tom Jihočechy nenecháme I. Jedná se o podporu školního stravování, úplaty za MŠ a některých dalších aktivit. Podrobnosti k programu najdete na: 

https://myvtomjihocechynenechame.cz/podpora-aktivit-deti-mladeze

Pokud máte o tuto podporu zájem, prosím, prostudujte si podmínky dotace. V příloze je žádost o podporu, pro OSVČ formulář k daňovému přiznání za rok 2021 a potvrzení úřadu práce při pobírání příspěvků na děti/ bydlení či evidence na ÚP/vykazování nulových příjmů.

V případě nejasností se obracejte přímo na linku JČK k tomuto účelu zřízenou – tel: 386 720 149 nebo 386 720 662. Ochotně Vám poradí.

Vyplněnou žádost včetně potřebných příloh doručte do školy do 18.11.2022.

Poznámka: 

Veškerá administrativa dotace je navalena na školy, které nemají povinnost toto dělat. Zároveň také školy platí veškeré náklady do konce roku z provozních peněz a v lednu snad bude dotace vyúčtována a proplacena. Pokud ne, zůstane vše v nákladech školy. Škola bude 3 roky archivovat vaše žádosti včetně příloh pro případnou kontrolu.